45 Yılı Aşkın Süredir Gülümsemeler Sağlıyoruz

Bilim, yaratıcılık ve eğitim yoluyla global olarak ağız sağlığını iyileştirmeye kararlı bir şirketiz. Ağız sağlığını iyileştirme tutkumuz, Ultradent Products'ı 45 yılı aşkın süredir aralıksız büyüyen global bir dental üretici haline getirdi!

Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Edinin

Ekibimiz

Ultradent Products, Inc., dünyayı gülümsetme misyonuyla hareket ediyor. Dünya çapındaki diş hekimlerine ve hastalarına benzersiz, çözüm odaklı ürünler sağlamaya kendini adamış eğlenceli ve hızlı bir şirketiz. Çalışanlarımızın her birine değer veriyoruz çünkü bizi biz yapanın onlar olduğunu iyi biliyoruz.

Toplumsal Katılım

Ultradent Products, dental topluluğun hem içinde hem de dışında, yerel, ulusal ve uluslararası insani yardım çabalarına ürün ve para bağışında bulunmaktadır. Dr. Fischer sürekli olarak "Ağız Sağlığını Global Olarak İyileştirmek" için ve bir gün diş çürümesine karşı bir çare bulmak için çalışıyor. Ultradent Products, daha büyük sosyal sorumluluk hareketine aktif olarak katılarak dünyayı yaşamak için daha iyi bir yer haline getirmeye adanmış bir şirkettir.

İletişim

0532 408 0019

İletişim Sayfasını Ziyaret Edin

Customer service representative ready to answer questions

Diş hekimliği dünyasıyla ilgili harika bilgiler edinmek için Ultradent Products Blog sayfamızı ziyaret edin.

Ultradent Products Blog Sayfasını Ziyaret Edin