Ağız Sağlığını Global Olarak İyileştirmek

1976'da, Dr. Dan Fischer daha hızlı ve derin hemostaz sağlayan bir ürüne olan ihtiyacı gördü ve bu nedenle çığır açan Astringedent™ hemostatik solüsyonunu icat etti. Astringedent hemostatiğin başarısı, daha gelişmiş, yenilikçi dental çözümlere yol açtı ve Ultradent Products, Inc. kuruldu.

Şimdi, 40 yıldan fazla bir süre sonra, çok sayıda endüstri lideri ürüne sahip küresel bir dental tedarikçi ve üretim şirketiyiz. Ultradent ürünleri dünya çapında diş hekimleri, poliklinikler, devlet kurumları ve üniversiteler tarafından kullanılmaktadır. Ağız sağlığını iyileştirme tutkumuz, Ultradent Products'ı bugünkü inanılmaz şirket haline getirdi.

Dürüstlük, Kalite, Sıkı Çalışma, İnovasyon, Önemseme

Müşteriye inanıyoruz. İşte bu nedenle tüm ürün geliştirme, pazarlama ve satışlarımız müşterinin menfaati göz önünde bulundurularak yapılıyor. Güçlü bir ahlaki kural ve Temel Değerlerimiz tarafından yönlendiriliyoruz. Şirket kültürümüz, ekip çalışması, işbirliği ve saygı ile birlikte bu temel değerlere dayanmaktadır.

map of world

Dünya Çapında Dental Tedarikçi

1979'da Amerika, Utah, South Jordan'da üretim operasyonumuzu kurduğumuzdan beri oldukça genişledik. Şu anda 9 ülkede iştiraklerimiz var ve 125'ten fazla ülkede ürünlerimizi satıyoruz.

Dr. Dan Fischer

Ultradent Products, Inc. Kurucusu ve Onursal CEO'su

Artık dental endüstride uluslararası bir lider olan Ultradent Products, Dr. Fischer'in bodrum katında ilk çalışanları olarak çocuklarıyla mütevazı bir şekilde başladı.

Genç bir diş hekimi olan Dr. Fischer, kaliteli diş hekimliği uygulamaları için hızlı, derin hemostazın zorunlu olduğunu fark etti. Piyasada kanamayı ve sulkular akışı öngörülebilir şekilde kontrol eden hiçbir ürün olmadığı için kendisi bir tane geliştirdi. Ultradent Ürününün amiral gemisi ürünlerinden biri olarak kabul edilen Astringedent™ ve daha sonra Viscostat™, Dr. Fischer'in içgörüsü, kararlılığı ve pazarın ihtiyaç duyduğunu hissettiği şeyi üretmek için çabalarını test etmek için kendi kanını kullanarak mesai saatleri sonrası çalışmaya istekli olmasının sonucudur.

Kırk yıldan fazla bir süre sonra, Dr. Fischer hala dental endüstride devrim yaratıyor. Kendisine ait çok sayıda patenti bulunuyor ve düzenli olarak son teknoloji diş hekimliği hakkında dersler verir ve makaleler yazar. Ayrıca kızının diş hekimliği muayenehanesinde yarı zamanlı çalışmaya devam ediyor ve bu sayede hastalarla bağlantı kurabiliyor ve Ultradent Products'ın etrafında ürünler ve prosedürler geliştirdiği bir felsefe olan minimal invaziv diş hekimliği uygulamaları yapıyor.

Dr. Fischer sürekli olarak "Ağız Sağlığını Global Olarak İyileştirmek" için çabalıyor ve bir gün diş çürüğü için de bir çare bulmayı umuyor. Bu hedeflerin peşinden giden Dr. Fischer cömert bir hayırseverdir ve sınırlı koruyucu diş bakımı olan çocukların dişlerine fissür örtücü uygulayan Sealants For Smiles gibi sayısız kişisel görev ve kuruluşa düzenli olarak zaman, para ve ürünler bağışlamaktadır. Dr. Fischer ayrıca, savunmasız ve sosyal haklardan yoksun çocuklara eğitim fırsatları sağlayan ve FLDS çok eşliliğinin kurbanı olan birçok gencin hayata tutunmasına yardımcı olan Çeşitlilik Vakfı'nı da destekliyor.

Çalışmadığı zamanlarda bahçesine bakmaktan, karısı, çocukları ve 30 torunuyla vakit geçirmekten hoşlanıyor. Güçlü bir ahlaki kodla hareket eden Dr. Fischer, hayatını Ultradent Products'ı yönlendiren aynı değerlere göre yaşar.

Ultradent Products, Inc. CEO ve Başkanı Dirk Jeffs'in Mesajı

Derin dikey entegrasyonumuz nedeniyle, çeşitli yeteneklere sahip çalışanlara ihtiyacımız var. Ultradent Products'ta her şeyi A'dan Z'ye yapıyoruz ve bu, hayal edebileceğiniz her tür uzmanlığa ihtiyacımız olduğu anlamına geliyor. Çeşitliliğimiz bizim gücümüzdür. Bu, çeşitli yetenekler, eğitim, geçmişler ve deneyimler anlamına gelir. İster Utah'daki genel merkezde, ister satış alanında, ister yurtdışında bulunan yüzlerce çalışanımız olsun.