Ultradent Products Animated Logo

45 yılı aşkın süredir en sevdiğiniz dental ürünleri üretiyoruz

Global Olarak Ağız Sağlığını Geliştirmek

Ultradent'teki misyonumuz bilim, yaratıcılık ve eğitim yoluyla Global Olarak Ağız Sağlığını Geliştirmektir. Diş hekimlerine yenilikçi ve güvenilir çözümler sunmaya çabalarken, hastalara da her zaman saygı duyuyor ve onların esenliğini geliştirmeye çalışıyoruz.

Dürüstlük, Özen, Kalite, Yenilikçilik ve Çok Çalışmadan oluşan Temel Değerlerimiz, verdiğimiz her karara ve yarattığımız her ürüne tesir eder. Bugün dünya çapında bir dental tedarikçi ve üretici firma olmamızın sırrı bu Temel Değerler ve sürekli gelişime odaklanmamızdır.

Şirket Kültürümüz

Ultradent'e dahil olma ve aidiyet kültürümüzle gurur duyuyoruz. Çeşitliliğin bir güç olduğunu biliyoruz ve tüm çalışanlarımızın bireyselliğine değer veriyoruz. Yeni fikirlerin teşvik edildiği ve özgünlüğün takdir edildiği, destekleyici ve iş birlikçi bir kültürü geliştirmek için çalışıyoruz.

Fortune Best Workplace in Manufacturing and Producting 2021 Great Place to Work Certified Award 2021

Çalışanlarımız Konuştu!

Ultradent'te size aileden olduğunuz hissettirilir. Ve bu, şirketin en çok gurur duyduğu özelliklerden biridir. Güler yüzlü iş arkadaşları ve rahat bir atmosfer, Ultradent'in herkesi evinde hissetmesini sağlayan yollardan sadece birkaçıdır. Destekleyici yönetim, yalnızca kısa vadeli hedeflerinize değil, aynı zamanda uzun vadeli planlarınıza da ulaşmanıza yardımcı olur. Ultradent, Fortune Magazine tarafından “2021 Yılında İmalat ve Üretimde En İyi İş Yeri” sıralamasında 9. sırada yer aldı! Şirket kültürümüz harika ve Great Places to Work Sertifikasyonumuz™ bunu kanıtlıyor.

From Fortune Magazine, September 10, 2021 © 2021 Fortune Media IP Limited. Used under License. Fortune, Fortune Media (USA) Corporation and its affiliates are not affiliated with, and do not endorse products or services of, Licensee. Source: 2022 Great Place to Work Trust Index® Survey

Devamını OkuRight Arrow

Kurucumuz Dr. Dan Fischer

Bugün dental endüstride uluslararası bir lider olan Ultradent Products, Dr. Fischer'in bodrum katında ilk çalışanları olarak çocuklarıyla mütevazı bir şekilde başlamıştı. Kurucumuz Dr. Dan Fischer ve her şeyin nasıl başladığı hakkında daha fazlasını öğrenin.

Devamını OkuRight Arrow

Dirk Jeffs'den Bir Mesaj

Dirk Jeffs, Ultradent Products, Inc.'ın CEO'su ve Başkanıdır. Dirk'ten gelen mesajı buradan okuyun.

Bizi biz yapan Temel Değerlerimiz

Temel değerlerimiz, şirket olarak temsil ettiğimiz her şeyin temelini oluşturur. Ultradent kültürü olarak paylaştığımız birleşik ortak dilimizdir. Güçlü bir ahlaki kod tarafından yönlendiriliyoruz ve şirket kültürümüz temel değerlerimize, ekip çalışmasına, iş birliğine ve saygıya dayanıyor.

integrity icon without color

DÜRÜSTLÜK

Doğruluk, Cesaret ve Sorumluluk

care icon without color

ÖZEN

Sağlık, Çeşitlilik, Merhamet ve İlişkilere Önem

quality icon without color

KALİTE

Mutluluk, Özen ve Saygıyla Çalışma

innovation icon without color

YENİLİKÇİLİK

Yaratıcılık, Esneklik ve Kinizmden Uzak Durma

hard work icon without color

ÇOK ÇALIŞMA

Sebat, Tutku, Hem Beyin Hem de Kas Gücü

Klinik Ekibimizle Tanışın

Ultradent'in tüm inovatif ve kaliteli ürünlerinin arkasında klinik ekibimiz bulunuyor. Aşağıdaki klinik ekip üyelerimizi inceleyin.

 • Dr. Jaleena Fischer Jessop
 • Dr. Gary Findley
 • Dr. Brett Richins
 • Dr. Brigham Stoker
 • Dr. Mark Pettit
 • Dr. Renato Miotto Palo
 • Dr. Rafael Beolchi
 • Dr. Adrian Goh
 • Dr. Paulo Vinicius Soares
 • Dr. Cesar Perez
 • Crystal Barnes
Dr. Jaleena Fischer Jessop

Dr. Jaleena Fischer Jessop

Klinik İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı

Jaleena Jessop, 2002 yılında Loma Linda Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden Oral Cerrahi bölümünden onur derecesiyle mezun oldu. Daha sonra, Amerikan Ortodonti Derneği'nden iki yıllık Straight Wire Orthodontics sertifikasyonunu tamamladı. Utah Dişhekimliği Birliği yönetim kurulunda iki yıl görev yaptı ve birkaç yıl Utah Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi'nde ulusal danışma kurulunda görev yaptı. Ayrıca şu anda Utah Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi'nde yardımcı profesör olarak çalışmaktadır. Dr. Jessop, 20 yıldır estetik ve minimal invaziv diş hekimliği konularına odaklanarak çalıştığı özel bir diş hekimi muayenehanesine sahiptir. 2019'dan beri Dr. Jessop, Ultradent Products, Inc.'de Klinik İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısıdır ve şu anda bir EMBA için çalışmaktadır.

Dr. Gary Findley

Dr. Gary Findley

Klinik İşler Müdürü

1992'de Virginia Commonwealth Üniversitesi Diş Hekimliği Okulu'ndan mezun olduktan sonra, Dr. Findley evini yapmak, ailesini büyütmek ve diş hekimliği uygulamasına başlamak için Utah'a döndü. Kariyeri boyunca, Utah Grizzlies için takım diş hekimi ve 2002 Olimpiyat Oyunları sırasında hokey oyunları için yerinde diş hekimi olarak atletlerle çalışma fırsatı buldu. Utah Dişhekimleri Birliği'nde görev yaptı ve Holladay Bölge Dişhekimliği Derneği'nin Başkanı olarak görev yaptı. 1996'dan beri Ultradent ile çalışmaktadır ve şu anda klinik işler departmanının yöneticisidir ve ürün geliştirmede yer almaktadır. Minimal invaziv diş hekimliği yoluyla ağız sağlığını iyileştirme felsefelerine kesinlikle katılıyor. Çalışmadığı zamanlarda açık hava motor sporlarından ve çocukları ve iki köpeğiyle vakit geçirmekten hoşlanıyor.

Dr. Brett Richins

Dr. Brett Richins

Genel Diş Hekimliği Danışmanı

2008 yılında Utah Üniversitesi'nden Biyomedikal Mühendisliği alanında lisans derecesini alan Dr. Richins, doktora derecesini 2012 yılında Pittsburgh Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden almıştır. Genel Diş Hekimliği Akademisi, Amerikan Diş Hekimleri Birliği ve Utah Diş Hekimleri Birliği üyesidir. Eğitimine devam ediyor ve Endodonti, İmplantoloji, Kozmetik Diş Hekimliği, Oral Patoloji, TME, Uyku Apnesi ve çok daha fazlasını içeren ileri düzey kurslara sıklıkla katılıyor. Ayrıca Jamaika, Vanuatu ve Appalachia'nın yetersiz hizmet alan bölgelerinde insani diş hekimliğini tamamladı. Diş hekimliği uygulamalarına ek olarak, Dr. Richins haftada bir gün Ultradent Products için Klinik Danışman olarak çalışmaktadır. Ultradent'teki rolü, Dr. Richins'in en yeni dental ürünleri test etme ve geliştirme sürecine dahil olmasına olanak tanır.

Dr. Brigham Stoker

Dr. Brigham Stoker

Genel Diş Hekimliği Danışmanı

Dr. Stoker, Fizik ve Matematik Eğitimi alanında lisans derecesini ve Aletli Fizik alanında yüksek lisans derecesini aldığı Utah Üniversitesi'ne devam etti. Dişhekimliği okulu için Chapel Hill'deki Kuzey Karolina Üniversitesi'ne girdi ve ardından 12 yıldır çalıştığı özel muayenehanesine başlamak için Salt Lake City'ye döndü. İmplantlar, ortodonti, Invisalign, lazerler ve oral sedasyon dahil olmak üzere diş hekimliğinin her alanında yüzlerce saat sürekli eğitime sahiptir. Diş hekimliği yapmadığı zamanlarda, onu karısı ve dört çocuğuyla vakit geçirirken veya Utah dağlarında bir yerde dağ bisikletine binerken bulabilirsiniz.

Dr. Mark Pettit

Dr. Mark Pettit

Genel Diş Hekimliği Danışmanı

Dr. Mark Pettit, 1994 yılında Nebraska, Omaha'daki Creighton Diş Hekimliği Okulu'ndan mezun oldu. Genel diş hekimliği pratiğine Salt Lake City şehir merkezinde başladı ve 28 yıldır çalışıyor. Kariyerinin başlarında, yerel dişhekimliği kurullarında ve çalışma gruplarında görev yapma şansı buldu. Diş hekimliğine olan sevgisini dünyanın birçok yerini temsil eden birçok hastayla paylaştığı için şanslı. İnsanın önce geldiğini asla unutmadan hastalarına en son teknoloji diş hekimliğini sunarken öğrenmeyi ve büyümeyi seviyor. Dr. Pettit, üç yıl önce Ultradent'e Genel Diş Hekimliği Danışmanı olarak katıldı.

Dr. Renato Miotto Palo

Dr. Renato Miotto Palo

Endodonti/Beyazlatma Klinik Danışmanı

Dr. Palo, Brezilya, São Paulo'daki Paulista Üniversitesi'nden mezun oldu. Brezilya, Bauru'daki São Paulo Üniversitesi'nin bir yüksek lisans programında endodonti alanında uzmanlaşmış bir seviyeye ulaştı ve yüksek lisans derecesini São Paulo Eyalet Üniversitesi, São José dos Campos kampüsünden aldı ve burada aynı zamanda endodonti alanında ortak profesör olarak çalıştı. Doktorasını São Paulo Eyalet Üniversitesi, Araraquara kampüsünde tamamladı. Yarı zamanlı endodontist ve yarı zamanlı profesör olarak çalıştı ve Brezilya'da iki lisansüstü programa başkanlık etti. Sao Paulo Dental Meeting'in bilimsel koordinatörü de dahil olmak üzere dental kongreler düzenledi. Sık sık yüksek lisans ve doktora tezlerine jüri olarak davet edilir ve aynı zamanda makale hakemi olarak da çalışmıştır. Dr. Palo, in vitro ve in vivo deneyler gerçekleştirmiş ve yeni materyallerin geliştiricisi ve değerlendiricisi olarak çalışmıştır. 66 ülkede 250'den fazla sunum yaptı. Bugün Dr. Palo, Ultradent Products'ta Klinik İşler Departmanında çalışmaktadır.

Dr. Rafael Beolchi

Dr. Rafael Beolchi

Avrupa Klinik Danışmanı

Dr. Beolchi, 2000 yılında Brezilya, São Paulo Üniversitesi'nden diş hekimliği bölümünden mezun oldu. 2001'den beri özel muayenehanesini sürdürmekte, ağırlıklı olarak estetik ve kozmetik diş hekimliği alanında çalışmaktadır. 2009 yılında São Paulo Üniversitesi Enerji ve Nükleer Araştırma Enstitüsü'nden Biyomalzemeler alanında yüksek lisans derecesini aldı. Halen ulusal ve uluslararası enstitülerde direkt kompozitlerle estetik diş hekimliği dersleri vermektedir. Dr. Beolchi'nin kompozitler ve ışıkla polimerizasyon ile Direkt Estetik Restorasyonlar konularında birçok makalesi bulunmaktadır. Işıkla polimerizasyon ve restoratif diş hekimliği alanlarında altı kitap bölümü yazdı. Hem ulusal hem de uluslararası eğitim kurumlarıyla iş birliği yapmakta ve diş hekimliği endüstrisi için ürün ve malzemeler konusunda danışmanlık yapmaktadır. 50'den fazla ülkede Operatif Diş Hekimliği hakkında, özellikle minimal invaziv estetik anterior restorasyonlar ve ışıkla polimerizasyon üzerine Portekizce, İspanyolca veya İngilizce dillerinde konferanslar vermiştir. Halen Ultradent'te Avrupa Klinik Danışmanı olarak çalışmaktadır.

Dr. Adrian Goh

Dr. Adrian Goh

Asya Pasifik Klinik Danışmanı

Dr Adrian Goh BDS derecesini 2003 yılında Singapur Ulusal Üniversitesi'nden aldı. 2003–2008 yılları arasında Singapur Sağlık Bakanlığı'nda Diş Hekimi Memuru olarak görev yaptı. 2004 yılında Singapur Mükemmellik Hizmet Gümüş Ödülü'ne layık görüldü ve en genç diş hekimi memuruydu. Ulusal Dental Merkez, Sağlık Geliştirme Kurulu, Okul Dişhekimliği Hizmetleri ve Poliklinikleri içeren farklı devlet kurumlarında hizmet vermektedir. Dr. Goh, görev süresi boyunca Queenstown ve Geylang polikliniklerinin başkanlığına atandı. Devletle olan bağını bitirdikten sonra özel muayenehaneye katıldı ve RafflesDental grubu Tampines şubesi (2012–2014) ve Raffles Dental International (Çin) danışmanı (2014–2018) için doktor lideriydi. 2010 yılında Frankfurt Üniversitesi'nden Oral İmplantoloji Sertifikasını tamamladı. Şu anda Frankfurt Üniversitesi'nde Oral İmplantoloji Yüksek Lisansını tamamlıyor. Dr. Goh, implantoloji ve estetik diş hekimliğine özel ilgi duyan multidisipliner bir dental cerrahtır. İmplant ve estetik diş hekimliği üzerine hem yerel hem de uluslararası düzeyde posterler ve konferanslar sunmuştur ve 2004 yılından bu yana Ultradent için ve 2014-2016 yılları arasında Denstply Sirona / Astra Tech için kanaat önderi olmuştur. İngilizce, Malayca, Mandarin, Kantonca ve Hokkien bilmektedir.

Dr. Paulo Vinicius Soares

Dr. Paulo Vinicius Soares

Brezilya Klinik Danışmanı

Dr. Soares, 2005 yılında yüksek lisans derecesini aldığı Brezilya Federal Uberlandia Üniversitesi'nde (FFU) Operatif Diş Hekimliği ve Diş Materyalleri Profesörüdür. Üç yıl sonra UNICAMP, SP'den doktora derecesini almıştır. Doktora sonrası eğitimini 2014 yılında Chicago'daki Illinois Üniversitesi'nde Restoratif Diş Hekimliği alanında yapmıştır. Uluslararası süreli yayınlarda yayınlanmış 54'den fazla makalesi, restoratif diş hekimliği ve operatif diş hekimliği kitaplarında yayınlanmış 14 bölümü ve operatif diş hekimliği kitaplarında yayınlanmış 14 bölümü bulunmaktadır. Çürüksüz Servikal Lezyon Araştırma Grubu 2008'den beri Brezilya'da. 2017'de Çürüksüz Servikal Lezyonlar ve Servikal Dentin Aşırı Duyarlılığı—Etiyoloji, Tanı ve Tedavi kitabının yazarıdır. Minimal invaziv diş hekimliği ve diş estetiğine odaklanan bir klinik uygulama sürdürmektedir.

Dr. Cesar Perez

Dr. Cesar Perez

Latin Amerika Klinik Danışmanı

Dr. César Pérez, Meksika'daki Nuevo León Otonom Üniversitesi'nden mezun oldu. Meksika, Monterrey Nuevo León'daki Vamasa şirketindeki Adeziv Araştırma Laboratuvarı'nın uygulanmasına yardımcı oldu ve koordinatörü olarak çeşitli üniversitelerde ve öğretim kurumlarında misafir öğretim üyesi oldu. Dr. Pérez'den sıklıkla diş hekimliği öğrencilerine diş malzemelerinin davranışı üzerine tezler ve araştırmalar geliştirmeleri için rehberlik etmesi/mentorluğu yapması istenir. Meksika ve Latin Amerika'da estetik diş hekimliği üzerine 200'den fazla konferans vermiştir. Günümüzde estetik diş hekimliği odaklı özel muayenehanesini sürdürmektedir.

Crystal Barnes

Crystal Barnes

Dental Hijyen Danışmanı

Crystal Barnes, RDH, Salt Lake Community College'a katıldı ve 2014 yılında Tescilli Dental Hijyenist olarak mezun oldu. 8 yıldır dental hijyenist olarak çalışıyor ve 12 yıldır dental alanda çalışıyor. Hijyenistlik öncesinde Crystal, Utah Periodontal Uzmanlarında 4 yıl boyunca bir cerrahi asistandı ve burada periodontal eğitimde bilgilerini geliştirdi ve genişletti. Hastaları öğrenmeye ve tedavi etmeye olan sevgisini keşfetti ve dental hijyenistliğin onun için çok uygun olacağını biliyordu. Crystal, Dental Hygienist üyesi ve aynı zamanda Utah Dental Association üyesidir. 2016'da Filipinler'de bir dental insani yardım gezisinde görev alma şansı buldu ve hayatı boyunca daha pek çok kez gönüllü olmayı planlıyor. Crystal, başkalarına hizmet etmekten ve oral sağlık ve periodontal hastalık tedavisi ile mücadele etmekten hoşlanır. Crystal, profesyonel yaşamının dışında, Fitness, kikboks, snowboard veya dağlarda yürüyüş ile aktif olma konusunda tutkulu. En önemlisi, Ruby'nin annesi, Rylee'nin köpek annesi ve bir eş olmayı seviyor.

group of products

Güvenebileceğiniz Dental Ürünler

Ultradent, dental markalarımız söz konusu olduğunda her şeyden önce inovasyona ve kaliteye değer verir. Hastalarınızı tedavi ederken güvenebileceğiniz ürünlere ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Daha fazla bilgi edinmek ve aşağıdaki markaları incelemek için tıklayın.

Global Erişim Ağımız

Ultradent'in tüm dünyada şubeleri ve bağlı ortaklıkları bulunuyor ve 130'dan fazla ülkede ürünleri satılmaktadır! Haritamıza göz atın.

direct sales map icon

Direkt Satış

distributor country map icon

Distribütör Ülkesi

dealer country map icon

Bayi Ülkesi

indirect sales map icon

İndirekt Satış

map without hover effects