valo x tagline

Dünyadaki en inovatif LED polimerizasyon cihazı olan yeni VALO X, size bir VALO ışığından beklediğiniz gücü, dayanıklılığı ve erişilebilirliği sağlarken yepyeni çığır açacak özellikler sunmak üzere tamamen yeniden tasarlandı.

BAŞTAN AŞAĞIYA YENİDEN DİZAYN EDİLDİ

VALO X, ışık cihazlarının dünyasında yeni bir devrim yapmak için tasarlandı.

Daha da büyüyen 12,5 mm çapındaki lensinden, VALO X ışığını kablolu veya kablosuz konfigürasyonda kullanmanıza izin veren özel adaptörüne kadar, ışık cihazının her yönü tamamen yeniden hayal edildi. Daha önce hiç görmediğiniz bir VALO ışık cihazı.

valo x handpiece sideways
valo x macro lens

GÜÇ

Daha büyük 12.5 mm lens her büyüklükteki dişi kaplarken erişebilirlikten ve hasta konforundan taviz vermez.

12 LED'li chipset, ışıkla sertleşen her türlü materyali polimerize edebilmek için yüksek yoğunluklu geniş spektrumlu ışığı mükemmel bir homojenitede, kollime bir ışın demetinde ve polimerizasyon derinliğinde sunar.

ÇOK YÖNLÜLÜK

İki polimerizasyon modu, Standard Power ve Xtra Power'ı içerir ve üst düğmeyle erişilebilir. Alt düğme, basit, sezgisel kullanım için Beyaz ve Siyah Işık Diyagnostik Yardım Modları arasında geçiş yapar.

valo x macro button
valo x wave

SADELİK

Basitleştirilmiş arayüz yeni İvmeölçer Özelliğini içerir, elinizin altındaki prosedüre odaklanabilmeniz için bir bilek hareketiyle polimerizasyon ve diyagnostik ışık modları arasında geçiş yapmanızı sağlar.

DAYANIKLILIK

Olağanüstü dayanıklı yekpare gövde, mükemmel termal yönetim sağlar ve daha hafif ve daha dengelidir.

VALO X ışık cihazı 5 yıllık üretici garantisi ile de korunmaktadır.

valo x macro logo plate
valo x wave

UYARLANABİLİRLİK

VALO X ışık cihazı, iki polimerizasyon ve üç diyagnostik aksesuar lensi içerir, böylece her prosedür için ihtiyacınız olan lense her zaman sahip olursunuz.

Birlikte verilen adaptör, VALO X ışığını tercihinize göre kablolu veya kablosuz bir konfigürasyonda kullanmanıza olanak tanır.

KENDİNİZ GÖRÜN

valo x handpiece sideways